Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олексій Кучер та Сергій Бубка обговорили питання розвитку спортивної інфраструктури в області

Олексій Кучер та Сергій Бубка обговорили питання розвитку спортивної інфраструктури в області

13 грудня в Харкові – голова Національного олімпійського комітету України.

Разом з головою ХОДА він зустрівся з видатними спортсменами регіону і передав їм державні нагороди. Також Олексій Кучер і Сергій Бубка провели коротку робочу нараду. Основними темами розмови стали розвиток спортивної інфраструктури в області та підтримка олімпійських видів спорту.

«Я займався легкою атлетикою, навіть був у юнацькій збірній України. На той момент я мріяв про те, щоб зустрітися з вами, - сказав Сергію Бубці голова ХОДА. - Ви - людина, яка зробила багато для спорту України і всього світу. За це вам спасибі, - абсолютно щиро».

Голова НОК під час зустрічі активно цікавився тим, як вплинуло на ремонт і будівництво спортивних об'єктів регіону те, що 10% фінансування з ДФРР має спрямовуватися саме на їх розвиток.

«Візуально видно, коли їздиш країною, що з цими 10-ма відсотками реально почала відновлюватися і з'являтися нова спортивна інфраструктура», - сказав Сергій Бубка.

Він також порушив питання створення центру олімпійської підготовки на базі ДЮСШ «ХТЗ» і попросив керівника області розглянути можливість надати фінансову допомогу регіональному відділенню НОК у 2020 році. Олексій Кучер зазначив, що, безумовно, візьме участь у вирішенні порушених питань.