Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Визначаємо спорт одним з пріоритетних напрямків розвитку Харківської області. Олексій Кучер

Визначаємо спорт одним з пріоритетних напрямків розвитку Харківської області. Олексій Кучер

13 грудня голова ХОДА разом із Сергієм Бубкою зустрілися з видатними спортсменами регіону.

Серед учасників заходу були, зокрема, чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова та дворазова переможниця олімпіад – легкоатлетка Людмила Філатова.

На початку зустрічі Олексій Кучер зазначив, що в минулому сам професійно займався спортом, тож вважає присутніх на заході своїми колегами.

«Я відчуваю, що зараз знаходжусь у своїй спортивній родині. Адже всі спортсмени - це одна сім’я, особливо, коли вони об’єднуються навколо Олімпійських ігор, а ми знаємо, що скоро на нас чекають 32-і Олімпійські ігри. Хочу підкреслити, що  спорт для нас дуже важливий. Ми визначаємо його одним з пріоритетних напрямків розвитку Харківської області. Я підтримуватиму вас і прошу: повідомляйте про свої проблеми, ми їх будемо аналізувати і вирішувати», - сказав очільник обласної адміністрації.

Сергій Бубка також відзначив цьогорічні успіхи харків’ян на спортивній арені.

«Я дуже ціную ваші спортивні досягнення. Також бачу, який великий ви маєте потенціал. Цього року ви порадували нас своїми виступами. Україна – спортивна держава, і ми не можемо зупиняти тенденції перемог. Крім того, думаю, ми багато можемо спільно зробити для того, щоб в нас зростала талановита спортивна молодь», - зазначив голова НОК України.

Про важливість підтримки органів влади висказалася у ході зустрічі тренерка збірної України з синхронного плавання Світлана Саїдова.

«Ми збираємося в обласній адміністрації вже 20 років, я особисто пам’ятаю кожного голову області, і всі вони підтримували спортсменів, які прославляють нашу область. Сподіваємося й на подальшу співпрацю, адже від підтримки керівництва залежить і результат, який демонструють спортсмени».

Під час зустрічі голова ХОДА та голова НОК передали видатним спортсменам області державні нагороди.