Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

11 грудня до заступника голови ХОДА звернулися понад 20 жителів Харківської області.

Питання, порушені під час особистого прийому, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, а також соціального захисту.

Тим, хто прийшов на прийом з питаннями про матеріальну допомогу, заступник голови ХОДА роз'яснив порядок надання необхідних документів, у тому числі чеків, що підтверджують придбання ліків й послуг. Михайло Черняк відзначив, що ці документи розгляне профільна обласна комісія. Суму допомоги, що надається, члени комісії визначають колегіально, в залежності від запиту, максимальна становить 20 тисяч гривень.

Також на прийом звернулися члени громадської організації з питанням про створення в місті медичного реабілітаційного комплексу для ветеранів війни.

«Цим питанням ми займаємося вже кілька років. Реабілітаційний центр буде створено на базі обласного госпіталю ветеранів війни. Були проведені тендерні процедури, частково виділено фінансування, з нового року розпочнуться будівельні роботи», - повідомив заявникам заступник голови ХОДА.

За словами Михайла Черняка, в центрі будуть працювати фахівці, необхідні для проведення реабілітації в спортивних і розвантажувальних залах. Заявники попросили врахувати кількість ветеранів, які потребують реабілітації 2 рази на рік. За даними громадської організації, таких людей в Харківській області налічується 83 тисячі. Також із заступником голови ХОДА вони обговорили питання забезпечення госпіталю ветеранів війни транспортом і збільшення витрат на лікування пацієнтів. Михайло Черняк відповів, що питання з транспортом буде вирішене, щодо витрат на лікування - з березня наступного року установа буде отримувати кошти безпосередньо з Державного бюджету України.

Крім того, на прийомі порушували питання відновлення виплат субсидій та перерахунку пенсій. З такими проблемами зверталися жителі Дворічанського і Красноградського районів.

Порушені в ході прийому питання взяли на контроль профільні підрозділи ХОДА.