Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Уряд презентував систему оцінювання ефективності роботи ОДА

Уряд презентував систему оцінювання ефективності роботи ОДА

Про те, за якими показниками визначатимуть результативність керівництва областей, розповіли на селекторній нараді 3 грудня.

У заході, що відбувся під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, взяв участь голова ХОДА Олексій Кучер. Під час селекторної наради підбили проміжні підсумки виконання регіонами попередніх доручень Прем'єр-міністра України та розповіли про запровадження показників ефективності діяльності голів ОДА. Інформацію щодо нового рейтингового оцінювання навів міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

«Ми всі працюємо над тим, щоб усі державні органи мали чітку систему КРІ. Ми поставили перед собою завдання вийти на певну систему показників, за якою зможемо рейтингувати нашу роботу», - відзначив Дмитро Дубілет.

За його інформацією, попередньо до переліку показників, за якими міністерства пропонували оцінювати ефективність ОДА, увійшло 112 пунктів. Проте великий перелік пропустили через кілька фільтрів. У результаті ключових показників залишили 24.

«Рейтинг робиться не заради рейтингу, а як управлінський інструмент. Тобто в нього мають входити лише ті показники, на які ви маєте прямий або опосередкований вплив. Ми вийшли на 24 показники, які охоплюють різні сектори, та спробували зробити баланс між усіма ключовими напрямками», - повідомив міністр.

Найбільший акцент у оцінюванні – на економіку та фінанси, проте враховані й показники розвитку освіти, інфраструктури та соціальної сфери тощо. Найближчим часом остаточний перелік оцінювання затвердять на засіданні Кабміну. Після цього рейтинг складатимуть щоквартально.