ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

28 листопада 2019 | 11:00

Михайло Черняк провів особистий прийом громадян

27 листопада до заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер охорони здоров'я та соцзахисту.

Також на особистий прийом громадян приїхали представники кількох об'єднаних територіальних громад області, що формуються. Так, з питанням про створення Гутянської ОТГ звернулися жителі Богодухівського району. Ініціатори створення громади просили сприяння в процесі утвердження ХОДА відповідних документів.

«Ми вже не раз обговорювали особливості створення дієздатних громад у вашому районі. Сьогодні ви все ще можете діяти в рамках добровільного об'єднання, але слід поспішати з оформленням - часу залишилося мало. Далі створення громад буде проходити відповідно до затвердженого перспективного плану. Звичайно, ми надамо вам усю необхідну допомогу», - звернувся до ініціативної групи Михайло Черняк.

З таким же питанням до заступника голови ХОДА звернулися жителі Зміївського району (створення Слобожанської ОТГ), а також жителі Сахновщинського та Зачепилівського районів (створення Новомажарівської ОТГ). Михайло Черняк пообіцяв взяти питання на контроль, а також залучити для їхнього вирішення Харківський центр розвитку місцевого самоврядування.

Крім того, жителі області просили допомоги в лікуванні та придбанні дорогих медичних препаратів, а також проведенні оперативних втручань. Михайло Черняк запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія з надання одноразової матеріальної допомоги.

Також на прийомі порушували питання відновлення виплат субсидій. З такими проблемами зверталися жителі Дергачівського району та міста Лозова.

Порушені в ході прийому питання взяли на контроль профільні підрозділи ХОДА.

Фото

Теги: черняк особистий прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх