ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Лозівському ковальсько-механічному заводі почали погашати борги із зарплати

27 листопада 2019 | 12:26

26 листопада голова ХОДА Олексій Кучер обговорив ситуацію на підприємстві з головою Ради директорів Індустріальної групи УПЕК Анатолієм Гіршфельдом.

Завдання в найкоротші терміни вирішити проблеми, що є на підприємствах, які забезпечують обороноздатність країни, поставив Президент України Володимир Зеленський під час наради в Харкові 6 листопада. Серед виробничників, у яких є такі проблеми, - Лозівський ковальсько-механічний завод, який співпрацює з ДК «Укроборонпром». У цьому році на підприємстві виникли складності, пов'язані з виконанням фінансових зобов'язань підприємствами ДК «Укроборонпром».

На даний момент ситуацію виправляють. Анатолій Гіршфельд повідомив, що в нього вже відбулися зустрічі з керівництвом ДК «Укроборонпром», у тому числі генеральним директором держконцерну Айварасом Абромавичусом. На даний момент ЛКМЗ отримав перший платіж від «Укроборонпрому» за раніше відвантажену продукцію. Завдяки цьому робітникам підприємства частково погасили заборгованість по заробітній платі.

«Проблеми підприємства вже вирішуються. Перший транш від «Укроборонпрому» - тому підтвердження. Намічається погашення зарплати й надалі, - повідомив за підсумками зустрічі Олексій Кучер. - Також стало відомо, що колишні робітники готові повернуться на підприємство, в тому числі й ті, що працюють зараз за кордоном, відновити роботу при поліпшенні ситуації з виплатою заробітної плати. Можемо говорити про те, що невеликими поступальними кроками ситуація буде стабілізована».

Під час зустрічі також обговорили подальші кроки для реалізації завдань, поставлених Президентом України.

Версія для друку Поділиться:


Вверх