Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ремонт зруйнованого шляхопроводу на окружній транслюватимуть онлайн

Ремонт зруйнованого шляхопроводу на окружній транслюватимуть онлайн

Зробити процес відкритим для людей дорожникам доручив голова ХОДА Олексій Кучер.

21 листопада він побував на місці та перевірив хід робіт. За даними Служби автомобільних доріг у Харківській області, зараз зроблено вже близько 60 % від необхідного. Зараз будівельники армують та бетонують конструкції мосту.

Завершити роботи та відкрити рух на окружній начальник САД у Харківській області Євген Зражевець пообіцяв до 22 грудня. Олексій Кучер запитав дорожника, чи готовий той відповісти своєю посадою, якщо підлеглі не вкладуться в позначені строки.

«Так, я готовий», - запевнив Євген Зражевець.

Голова ХОДА відзначив, що до нього часто звертаються люди зі скаргами на занадто повільну роботу ремонтників та труднощі з проїздом.

«Це дуже болюче питання. Ми створюємо людям значні складнощі. До мене надходить безліч звернень - люди спрямовують повідомлення в соцмережах», - сказав Олексій Кучер.

Для контролю за дорожниками керівник Харківської ОДА доручив встановити біля шляхопроводу вебкамеру, яка транслюватиме хід робіт онлайн.

«Вам - дві доби на те, щоб встановити відеоспостереження. Щоб цілодобово ми спостерігали за роботами – і я, і люди. Тому що я бачу, що ми можемо тут щось зрушити лише при особистому контролі», - наголосив Олексій Кучер.

Нагадаємо, прольот шляхопроводу на окружній зруйнувався 25 серпня. На насип впали 5 балок. «Останньою краплею» для споруди, яку капітально не ремонтували понад 40 років, став проїзд перевантаженої фури. Після цього проїзд перекрили, а з 30 серпня розпочали аварійні роботи. Зараз завдання ремонтників – зробити споруду безпечною та відкрити рух. Наступного року дорожники розраховують провести капремонт шляхопроводу в повному обсязі.