ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ремонт зруйнованого шляхопроводу на окружній транслюватимуть онлайн

21 листопада 2019 | 14:37

Зробити процес відкритим для людей дорожникам доручив голова ХОДА Олексій Кучер.

21 листопада він побував на місці та перевірив хід робіт. За даними Служби автомобільних доріг у Харківській області, зараз зроблено вже близько 60 % від необхідного. Зараз будівельники армують та бетонують конструкції мосту.

Завершити роботи та відкрити рух на окружній начальник САД у Харківській області Євген Зражевець пообіцяв до 22 грудня. Олексій Кучер запитав дорожника, чи готовий той відповісти своєю посадою, якщо підлеглі не вкладуться в позначені строки.

«Так, я готовий», - запевнив Євген Зражевець.

Голова ХОДА відзначив, що до нього часто звертаються люди зі скаргами на занадто повільну роботу ремонтників та труднощі з проїздом.

«Це дуже болюче питання. Ми створюємо людям значні складнощі. До мене надходить безліч звернень - люди спрямовують повідомлення в соцмережах», - сказав Олексій Кучер.

Для контролю за дорожниками керівник Харківської ОДА доручив встановити біля шляхопроводу вебкамеру, яка транслюватиме хід робіт онлайн.

«Вам - дві доби на те, щоб встановити відеоспостереження. Щоб цілодобово ми спостерігали за роботами – і я, і люди. Тому що я бачу, що ми можемо тут щось зрушити лише при особистому контролі», - наголосив Олексій Кучер.

Нагадаємо, прольот шляхопроводу на окружній зруйнувався 25 серпня. На насип впали 5 балок. «Останньою краплею» для споруди, яку капітально не ремонтували понад 40 років, став проїзд перевантаженої фури. Після цього проїзд перекрили, а з 30 серпня розпочали аварійні роботи. Зараз завдання ремонтників – зробити споруду безпечною та відкрити рух. Наступного року дорожники розраховують провести капремонт шляхопроводу в повному обсязі.

Фото

Теги: міст кучер ремонт дорога окружна

Версія для друку Поділиться:


Вверх