Ярослав Харциз та Сергій Горсков вибороли «золото» турніру в Мінську

З 12 по 16 листопада в столиці Білорусі відбувся 17-й міжнародний турнір з боксу класу А «Меморіал Віктора Лівенцева».

Участь у змаганнях взяли близько 150 спортсменів з 16 країн світу, в тому числі і чоловіча національна збірна України.

У ваговій категорії до 63кг чемпіоном турніру став харків’янин Ярослав Харциз. На шляху до медалі він здолав суперників з Молдови, Іспанії, Білорусі, а у фіналі з рахунком 4:1 переміг Карена Тонаканяна з Вірменії.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, Сергій Горсков завоював золоту медаль у категорії до 91кг. Він стартував з перемоги над французом, потім здолав білоруса та вийшов у фінал, де мав зустрітися з Робертом Мартоном, але боксер із Закарпатської області на цей бій не вийшов.

Загалом збірна України здобула на цьому турнірі 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.