Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Олексій Кучер провів зустріч з Генеральним консулом Німеччини Штефаном Кайлем

Олексій Кучер провів зустріч з Генеральним консулом Німеччини Штефаном Кайлем

Головною темою розмови голови Харківської ОДА Олексія Кучера та Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Штефана Кайля стало залучення німецьких інвесторів на Харківщину.

Вітаючи Штефана Кайля в Харківській області, Олексій Кучер відзначив, що ця міжнародна зустріч для нього – перша на посаді голови ХОДА.

«Ми знаємо про взаємовідносини, які склалися між нашими державами, а також між Німеччиною та Харківщиною. Нам необхідно їх посилювати. Вчора, коли Президент представляв мене, як голову облдержадміністрації, я виокремив 3 пріоритетні напрямки роботи. Один з них – це інвестиції. Саме тому ми дуже зацікавлені в наших відносинах. Про все, що від нас потрібно, повідомляйте. Інвесторів запрошуємо. Для нас це дуже важливо. «Зелене світло» в нашій області буде для всіх», - наголосив голова Харківської ОДА.

Штефан Кайль, у свою чергу, відзначив, що обійняв посаду Генерального консула ФРН у Донецьку нещодавно та вперше відвідує Харківщину.

«Ми знаємо, що Харківська область є одним з найважливіших економічних регіонів в Україні. Це водночас велика відповідальність. Мій візит до Харківської області триватиме три дні. Я знаю, і ви про це сказали, що відносини між Харківською областю та Німеччиною є дуже добрими, але, як кажуть, їх можна далі покращувати та робити більш інтенсивними. Саме для цього я тут», - сказав Штефан Кайль.

Він також підкреслив, що важливим є створення умов для інвестицій та рівних умов для іноземних та внутрішніх інвесторів, наголосивши, що саме цьому питанню приділив увагу Президент України Володимир Зеленський у своїй промові на інвестиційному форумі RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі.

«Інвестиції – це дуже важливе питання. Не дарма Президент на форумі, який проходив нещодавно, порушував його, - відзначив Олексій Кучер. -  Він ішов на президентські вибори з цим питанням, щоб покращити інвестиційний клімат та створити всі умови для інвестицій. Я відкритий. Якщо у вас уже є якісь пропозиції, побажання, будь ласка, повідомляйте, я їх приймаю. Якщо простіше: скажіть мені, що треба, і я все, що в моїх силах, зроблю».

Під час зустрічі перший заступник голови ХОДА Марк Беккер також подякував Штефану Кайлю та Почесній консулці Федеративної Республіки Німеччина в Харкові Тетяні Гавриш за велику кількість програм, що були реалізовані за підтримки німецького уряду на території Харківської області.

«У нас достатньо високий товарообіг з Німеччиною, і ми хочемо продовжити співпрацю в цьому напрямку. Понад 300 програм за ці 5 років були реалізовані за допомогою інвестиційних фондів Уряду Німеччини. І ми дякуємо вам за ваше ставлення і участь у цих програмах», - сказав Марк Беккер.

Він також запропонував представникам німецької делегації долучитися до внесення змін до інвестиційної програми Харківської області, запевнивши, що всі пропозиції будуть уважно вивчені.