Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична зустрілася з делегацією Консультативної місії ЄС в Україні

Юлія Світлична зустрілася з делегацією Консультативної місії ЄС в Україні

З керівництвом КМЄС та її регіонального представництва на Харківщині голова ХОДА обговорила результати спільної роботи в безпековій сфері та напрямки подальшої співпраці.

«У нас склалися дуже гарні відносини з Консультативною місією, яка організувала та відкрила своє представництво на Харківщині, - відзначила Юлія Світлична. - Нам довелося разом пройти багато випробувань, але все позаду, попереду – тільки продуктивна та конструктивна праця. Починаючи з 2014 року, нам потрібно було запроваджувати нові підходи, щоб оперативно реагувати на ті виклики, які постали перед Харківською областю. Завдяки європейським практикам та механізмам нам вдалося по-новому підійти до реагування та демонструвати швидку, якісну, оперативну та професійну роботу. Така координація дій усіх силових структур, органів влади та взаємодія з європейськими партнерами нам надають можливість і до сьогодні зберігати спокій, стабільність та безпеку всіх громадян на території області. Без безпекової складової немає економічного розвитку. І саме цим складовим ми приділяємо увагу на території області».

Голова ХОДА подякувала представникам КМЄС за підтримку, яку місія надала за цей час правоохоронним органам Харківської області, та висловила сподівання на продовження плідної співпраці.

«Мені дуже приємно бачити те, що ви відзначили безпосередній зв’язок між безпековими та економічними питаннями. Я докладно обізнаний про те, що у вас є дуже позитивний досвід у вашій області в економічній сфері. Думаю, це через те, що ви дуже добре розумієте цей зв’язок, - сказав голова КМЄС в Україні Антті Хартікайнен. – Ми надзвичайно раді, що мали можливість бути залученими до розробки стратегії громадської безпеки. Усі правоохоронні органи та представники громадського суспільства активно залучені, об’єднані в межах виконання цієї стратегії. Модель цієї співпраці та взаємодії, яка була розроблена у вашому регіоні, наразі буде поширена та запропонована в деяких інших областях країни».

Антті Хартікайнен повідомив, що наразі відбувається посилення кадрового ресурсу КМЄС в Україні.

«Сподіваємося, що в майбутньому матимемо змогу більш активно підтримувати вас, у тому числі на регіональному рівні. Дуже розраховую на нашу тісну майбутню співпрацю», - зазначив голова КМЄС в Україні.

Голова ХОДА, у свою чергу, наголосила: «Я дуже оптимістично налаштована на те, що подальша наша робота буде ще ефективнішою. З нашого боку ви матимете повну підтримку нашої спільної діяльності, яка налаштована на те, щоб забезпечувати та продовжувати фіксувати стабільність та безпеку на території Харківської області».

Більше фото