Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківський академічний театр музичної комедії відзначив ювілей

Харківський академічний театр музичної комедії відзначив ювілей

Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев привітав акторів зі святом.

З нагоди 90-річчя для гостей закладу пройшов урочистий гала-концерт.

«Дуже приємно, що Харківщина має яскраву історію. Кожен театр регіону є унікальним і найкращим у своєму напрямку. Ми пишаємося тим, що Харківський академічний театр музичної комедії – перший театр оперети в Україні. Його заснували учні Леся Курбаса, робили перші постановки в жанрі музичної комедії, який має попит у глядачів і є складним у виконанні для акторів», - сказав Анатолій Бабічев.

«Нам виповнюється 90 років. Театр - це творча майстерня з дуже насиченим репертуаром: оперета, мюзикли, рок-опери, дитячі музичні казки. До нас на вистави приходить багато молоді, багато молодих акторів працює у театрі. У нас безліч нових планів і завдань, які ми перед собою ставимо. Запрошую всіх до театру», - сказав директор театру Ігор Коваль.

Він також зазначив, що обласна влада підтримує театри, й за останні роки облдержадміністрацією, особисто головою ХОДА Юлією Світличною було зроблено багато кроків для підтримки закладів мистецтва.

«Мова йде про покращення матеріально-технічної бази, придбання нового обладнання, створення комфортніших умов для глядачів, акторів, і, звичайно, збільшення заробітної плати, - сказав Анатолій Бабічев. - Хочу нагадати , що встановлена надбавка за академічність. Усім акторам Харківщини підвищили заробітну плату на 30%. Продовжимо працювати в цих напрямах і надалі».