Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили хід опалювального сезону на Харківщині

У ХОДА обговорили хід опалювального сезону на Харківщині

Селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука пройшла 1 листопада.

Прем’єр-міністр України зазначив, що зі свого боку Кабінет міністрів готовий надати будь-яку допомогу у вирішенні проблем, що пов’язані з ходом опалювального сезону.

«Якщо виникає проблема – відразу сигналізуйте, і будемо максимально сприяти, - сказав Олексій Гончарук. – Також зазначу: відповідальність за опалювальний сезон - повністю на вас».

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відмітив, що на території області всі закладі підготовлено до опалювального сезону згідно з розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної, і зараз відбувається планомірне підключення опалення.

«У першу чергу, це соціальна сфера. Усі території Харківської області планомірно входять в опалювальний сезон, - сказав Вадим Данієлян. – Усі заклади та установи в області готові».

За його інформацією, на Харківщині підключено вже понад 83,7% котелень. У 80% житлового фонду, дошкільних та шкільних закладів освіти підключено опалення. Також заклади медицини вже підключено на 83,4%.

«Опалювальний сезон проходить у штатному режимі, - зазначив заступник голови ХОДА. – За планом на підключення відведено 2 - 2,5 тижні».