ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА визначили переможців премії імені О.С. Масельського

30 жовтня 2019 | 17:31

Засідання комітету відбулось 30 жовтня під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

На початку засідання комітетів з присудження щорічних премій імені О.С. Масельського та з призначення щорічних премій та іменних стипендій ХОДА й обласної ради в галузі культури та мистецтва Анатолій Бабічев передав присутнім вітання від керівниці області Юлії Світличної.

Він відзначив, що подібні премії - це підтримка розвитку культури, мистецтва, фізичної культури та спорту на Харківщині.

«Ці премії призначаються видатним діячам як свідчення їх особистих досягнень, а обдарованій творчій молоді - з метою стимулювання її творчої праці», - сказав Анатолій Бабічев.

Премія ім. О.С. Масельського присуджена:

- у галузі спорту - Роману Свічкарю, тренеру-інструктору збірної команди України з фехтування, заслуженому майстру спорту України з фехтування;

- у галузі культури та мистецтва - Віктору Ковтуну, голові правління Харківської організації Національної спілки художників України, народному художнику України;

-  у галузі молодіжної політики - Ірині Голубєвій, голові Харківського обласного осередку Національної скаутської організації України «Пласт», виховниці гурточка «Нестримні фурії».

Комітет з призначення щорічних премій та іменних стипендій ХОДА та обласної ради в галузі культури і мистецтва одноголосно затвердив список кандидатів, представлених на призначення стипендій.

Фото

Теги: бабічев премія масельського стипендія культура спорт молодь

Версія для друку Поділиться:


Вверх