ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові відкрили ще один сучасний центр для навчання малярів

30 жовтня 2019 | 14:58

В урочистій церемонії відкриття 30 жовтня взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Навчально-практичний центр «Снєжка» розпочав роботу на базі Регіонального центру професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості. У майстерні нового центру учні опановуватимуть практичні навички маляра, застосовуючи сучасні матеріали відомого виробника.

«Це перший центр, який компанія «Снєжка» відкриває в східній Україні. Його створення профінансовано саме компанією, а всі роботи виконані учнями та майстрами закладу, - сказав Анатолій Бабічев. - Я впевнений, що все більше учнів будуть проходити навчання та поповнювати ряди працівників наших підприємств - як державних, так і приватних».

Як зазначила директорка закладу Наталія Юкляєвська, загалом за двома напрямками (будівельним і електротехнічним) у регіональному центрі навчаються 700 учнів, серед яких 150 опановують професію маляра.

«Наш заклад протягом року відкриває третій навчально-практичний центр. Ми маємо змогу підготувати висококваліфікованих спеціалістів, - сказала Наталія Юкляєвська. – Протягом навчання учні проходять виробничу практику на потужних харківських підприємствах, де показують свої вміння й навички та мають можливість працевлаштуватися. Також у нашому закладі може навчатися й доросле населення - ті люди, які мають намір перекваліфікуватися».

Також у регіональному центрі відкрито кабінет спецтехнологій малярних робіт, де учні закладу, які здобувають професію «маляр», вивчатимуть основні теоретичні засади фаху.

Анатолій Бабічев зазначив, що професійно-технічна освіта регіону знаходиться в полі зору як влади, так і бізнесу.

«Ще 10 - 20 років тому ніхто не інвестував у її розвиток, ніхто не розумів, що з нею буде, учні не хотіли навчатися. Попит мали лише професії зі сфер побуту. Цієї осені ми майже щотижня відкриваємо навчально-практичні центри. Це здебільшого центри будівельного напрямку, промислового, це сучасні навчальні центри, після навчання в яких учні можуть працевлаштовуватися на сучасні підприємства та виробництва, - сказав Анатолій Бабічев. – Обласна влада підтримує систему профтехосвіти. Цього року відкрилося близько десятка навчально-практичних центрів. Частина – за державний кошт, частина – коштом приватного сектору».

Під час візиту до регіонального центру Анатолій Бабічев також ознайомився з роботою навчального закладу, оглянув хід ремонтних робіт у ще одному навчальному-практичному центрі для мулярів, який планують відкрити у грудні.

Фото

Теги: центр бабічев профтехосвіта маляр

Версія для друку Поділиться:


Вверх