ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев зустрівся з Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим

29 жовтня 2019 | 15:33

Зустріч відбулась 29 жовтня.

На початку розмови Анатолій Бабічев передав пану послу вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та відзначив, що співпраця між Харковом та Азербайджанською Республікою важлива й уже багато років пов’язує країни та їх регіони.

«Ми активно співпрацюємо на міжнародній арені, й нам дуже приємно, що ви знову завітали до нас з візитом, - звернувся Анатолій Бабічев до Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні. - Хочу сказати, що в гуманітарній, культурній та науковій сферах ми залишаємося на одних з кращих позицій. Велика кількість ваших студентів навчаються в наших вишах».

Заступник голови ХОДА відзначив, що договори, які підписані між університетами Харківщини та Азербайджану, діють також у науковій галузі.

«Сподіваюсь, що в майбутньому ми будемо лише збільшувати кількість спільних наукових доробків», - сказав Анатолій Бабічев.

Азер Худієв зауважив, що якість освіти, яку надають виші Харківської області, цінується в Азербайджані.

«Для Азербайджану Харків – це справжня кузня кадрів, адже дуже багато випускників харківських вишів обіймають відповідальні посади в нашій країні», - відзначив Азер Худієв.

Він також повідомив, що 8 листопада на Харківщині планується відкриття Культурно-інформаційного центру Азербайджану та запросив керівництво ХОДА взяти участь у заході. За інформацією пана посла, Азербайджан зацікавлений в інвестуванні в Харківський регіон та поглибленні економічних відносин.

«Після початку роботи центру, який покликаний відкрити Харкову культуру нашої країни, ми плануємо провести у вас економічний форум, на який буде запрошено кращі компанії нашої країни», - сказав Азер Худієв.

Фото

Теги: бабічев азербайджан наука освіта

Версія для друку Поділиться:


Вверх