ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев зустрівся з Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим

29 жовтня 2019 | 15:33

Анатолій Бабічев зустрівся з Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим

Зустріч відбулась 29 жовтня.

На початку розмови Анатолій Бабічев передав пану послу вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та відзначив, що співпраця між Харковом та Азербайджанською Республікою важлива й уже багато років пов’язує країни та їх регіони.

«Ми активно співпрацюємо на міжнародній арені, й нам дуже приємно, що ви знову завітали до нас з візитом, - звернувся Анатолій Бабічев до Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні. - Хочу сказати, що в гуманітарній, культурній та науковій сферах ми залишаємося на одних з кращих позицій. Велика кількість ваших студентів навчаються в наших вишах».

Заступник голови ХОДА відзначив, що договори, які підписані між університетами Харківщини та Азербайджану, діють також у науковій галузі.

«Сподіваюсь, що в майбутньому ми будемо лише збільшувати кількість спільних наукових доробків», - сказав Анатолій Бабічев.

Азер Худієв зауважив, що якість освіти, яку надають виші Харківської області, цінується в Азербайджані.

«Для Азербайджану Харків – це справжня кузня кадрів, адже дуже багато випускників харківських вишів обіймають відповідальні посади в нашій країні», - відзначив Азер Худієв.

Він також повідомив, що 8 листопада на Харківщині планується відкриття Культурно-інформаційного центру Азербайджану та запросив керівництво ХОДА взяти участь у заході. За інформацією пана посла, Азербайджан зацікавлений в інвестуванні в Харківський регіон та поглибленні економічних відносин.

«Після початку роботи центру, який покликаний відкрити Харкову культуру нашої країни, ми плануємо провести у вас економічний форум, на який буде запрошено кращі компанії нашої країни», - сказав Азер Худієв.

Фото

Теги: освіта бабічев наука азербайджан

Версія для друку Поділиться:


Вверх