ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині вшанували пам’ять загиблих українців, які захищали країну від нацистів

28 жовтня 2019 | 11:22

28 жовтня перший заступник голови ХОДА Марк Беккер взяв участь у церемонії покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України.

«У цей день 75 років тому з території нашої держави остаточно вигнали нацистських окупантів. У Другій світовій війні Україна зазнала страшних втрат. Мільйони перерваних життів – як військових, так і мирного населення, тисячі сиріт, розбиті сім’ї, знищені міста та села. Ці рани ніколи не загояться, - сказав Марк Беккер. - Але в цей день є місце не тільки для смутку, але й для шани та гордості. Гордості за тих, хто пройшов цю війну та завершив її переможцем. Шани до тих, хто віддав своє життя задля звільнення рідної землі. Воїни Другої світової гідні того, щоб брати з них приклад. Так само як гідні цього їх онуки й правнуки, які сьогодні боронять українську землю. Вірю, що скоро ми матимемо ще один день визволення України!».

Жителі міста у пам'ять про загиблих поклали квіти на Меморіалі Слави в Лісопарку. Також учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів-визволителів і всіх полеглих у роки Другої світової війни.

Фото

Теги: беккер вшанування пам'яті визволення від нацистів

Версія для друку Поділиться:


Вверх