Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична передала державну нагороду доцентці педагогічного університету Анжелі Денисенко

Юлія Світлична передала державну нагороду доцентці педагогічного університету Анжелі Денисенко

Викладачка з 32-річним стажем та відома харківська волонтерка отримала звання «Заслужений працівник освіти України».

Вітаючи Анжелу Денисенко, Юлія Світлична відзначила: «Ви – людина, яка віддає всю себе тій справі, якою займається. Людина, яка собою жертвує, яка віддає себе своїй державі та тим людям, які поруч. Пишаємося такими людьми. Ми знаємо, чого це вартує, коли живеш своєю справою. Скільки віддаєш часу, емоцій, нервів. Для мене особлива честь передавати цю державну нагороду в ці патріотичні руки».

Голова ХОДА побажала нагородженій кожного дня надихатися на нові зрушення, долати будь-які перешкоди та рухатися тільки вперед.

Доцентка кафедри історії педагогіки та порівняльної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Анжела Денисенко працює педагогинею з 1987 року. Вона починала роботу вчителькою молодших класів, а з 1994 року викладає в педагогічному університеті. Крім викладацької діяльності, доцентка є волонтеркою загону «Злагода» та організації Help Army.

«Щиро вам вдячна – і за слова, і за нагороду, - сказала Анжела Денисенко Юлії Світличній. -  Для мене це дуже зворушливо, дуже значуще. Я вдячна вам за те, що всі ці роки ви бачите кожного учня та кожного вчителя. Харківщина завжди була ініціативна, сильна, творча. І я точно, як учителька, знаю, що Харківщині ви віддаєте не тільки серце, але й душу, й усю себе».