ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області легалізовано понад 2,2 тисячі робочих місць

23 жовтня 2019 | 16:39

Питання скорочення «тіньової» зайнятості розглянули на засіданні обласної робочої групи з питань підвищення мінімальної заробітної плати, рівня оплати праці та легалізації зайнятості 23 жовтня.

У ході засідання були відзначені позитивні зрушення в сфері трудових відносин, у тому числі щодо легалізації.

Як розповів директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрій Шпарага, результатом активних превентивних заходів та контрольно-перевірочної роботи є легалізація з початку року понад 2,2 тис. «тіньових» робочих місць.

«Також маємо зростання обсягів сплати єдиного соціального внеску - за 9 місяців поточного року додатково надійшло 5,8 млн грн ЄСВ. За січень-серпень 2019 року середньомісячна заробітна плата зросла на 20,2 % (по Україні – на 19,4 %)», - навів дані Юрій Шпарага.

Крім того, в області було скорочення у порівнянні з початком поточного року на 7 % (або на 6,3 тис. осіб) чисельності застрахованих осіб, яким нараховано заробітну плату менше мінімальної.

Неформальна зайнятість населення в області на даний момент становить 10,6% від кількості зайнятого населення (по Україні – 21,6%) та зменшилась на 2%.

Теги: комісія шпарага легалізація робочі місця

Версія для друку Поділиться:


Вверх