ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У харківських вишах проходять зустрічі з Героєм України Володимиром Жемчуговим

22 жовтня 2019 | 14:49

Спілкування зі студентами – частина освітнього проєкту Міністерства інформполітики «Бранці Кремля».

Про заходи, які проводитимуться у рамках проєкту на Харківщині, розповіли у ході брифінгу 22 жовтня.

Зокрема, зустрічі у форматі «відкритого мікрофону», коли кожен студент має змогу поставити питання і взяти участь в обговоренні, пройдуть у ХНУ Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, ХНПУ імені Г.С. Сковороди та ХНУ імені В.Н. Каразіна.

Під час спілкування також пройде презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої у 2018 році на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Учасники зустрічей отримують книги, брошури та інші інформаційні матеріали на відповідну тему.

«Ми, безумовно, підтримуємо цей проєкт та з радістю приймаємо Володимира Жемчугова у наших вишах, - зазначив заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА Володимир Ігнатьєв. - Обласна адміністрація приділяє велику увагу питанням патріотичного виховання. І цей проєкт – це можливість донести до молоді правдиву інформацію про боротьбу за суверенітет нашої країни з перших вуст. Це ще один крок до формування патріотичної позиції у молодого покоління».

Головний спікер проєкту Володимир Жемчугов — організатор підпільного руху спротиву окупантам на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився в полоні бойовиків так званої «ЛНР», куди  потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці.

«Основна мета нашого проєкту – розповідати молоді правду про боротьбу за свободу і незалежність, про події на Донбасі, свідком і учасником яких я був. Час плине швидко, і ці події, на жаль, забуваються. Студенти, яким у 2014 році було по 14-15 років, часто взагалі нічого не знають про це. Ми маємо розказувати їм правду. Якщо ми відстоїмо молодь – ми відстоїмо Україну», - говорить Володимир Жемчугов.

Проєкт «Бранці Кремля» було започатковано у минулому році. За цей час зустрічі відбулися у понад 40 вишах у 10 містах України.

«Харків - 11-е місто, яке ми відвідуємо. І це дуже важливе місто. Ви відстояли його у 2014 році. Але ви маєте кордон з Росією, і необхідно це враховувати. Ми хочемо зустрітися з харківськими студентами, донести до них правду і почути їхні думки», - зазначила координаторка проєкту Олена Жемчугова.

Фото

Теги: брифінг бранці кремля жемчугов ігнатьєв

Версія для друку Поділиться:


Вверх