ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В області в 2019 році збільшилася кількість дітей, які охоплені оздоровленням

22 жовтня 2019 | 14:50

22 жовтня під час селекторної наради підбили підсумки дитячої оздоровчої кампанії 2019 року.

Нарада відбулась під керівництвом заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля. Він відзначив, що головним завданням, яке визначене урядом для всіх гілок центральної та місцевих органів виконавчої влади було проведення оздоровчої кампанії на якісному рівні, не нижчому, ніж у 2018 році.

«Створення безпечних умов перебування дітей у закладах відпочинку, а саме - недопущення нещасних випадків, масових отруєнь, порушень пожежної безпеки, забезпечення якості надання оздоровчих послуг у повній мірі залежало від кожного фахівця або керівника, відповідального за цей напрямок. Результати спільної роботи будуть проаналізовані, маємо врахувати всі недоліки в організації оздоровлення та відпочинку дітей та визначити шляхи вирішення проблем», - сказав на початку наради Олег Коваль.

За даними директора Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Руслана Колбаси, на початку оздоровчого сезону в Україні планувалося оздоровити 1 млн 991 тис. 145 дітей - 49,7% від загальної кількості. Станом на 1 жовтня забезпечено оздоровленням 49%. Також він зазначив, що Харківська область у порівнянні з минулим роком збільшила кількість дітей, які отримали оздоровчі послуги, на 4 тис. осіб.

Як зазначив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, оздоровленням та відпочинком на Харківщині було охоплено понад 245 тис. дітей, що склало 102% від запланованої кількості. Зокрема, оздоровили більше ніж 160 тис. дітей незахищених категорій: дітей-сиріт, дітей учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю, дітей із малозабезпечених сімей тощо.

Також, за даними Управління у справах молоді та спорту ХОДА, коштом обласного бюджету для оздоровлення дітей соціально незахищених категорій придбано 7420 путівок до санаторіїв та таборів Харківської, Одеської, Запорізької та Львівської областей.

Фото

Теги: бабічев селектор оздоровлення дітей

Версія для друку Поділиться:


Вверх