Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині будують та відновлюють понад 250 об’єктів

На Харківщині будують та відновлюють понад 250 об’єктів

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

Керівниця області назвала низку найважливіших об’єктів регіону, на яких цього року проводять будівельні та ремонтні роботи.

«Нові дитячі садочки в Пісочині та Південному, медичний центр європейського рівня в Харкові, парк у Дергачах та басейн в Ізюмі, нова школа в Богодухівському районі та сучасний спортивний комплекс у Краснокутську, амбулаторії та центри адміністративних послуг майже по всіх районах області», - відзначила Юлія Світлична.

Також в області триває відновлення лікарень, шкіл, закладів культури, будуються нові спортивні майданчики та відновлюється дорожня інфраструктура. Серед найбільших інфраструктурних об’єктів, які капітально відновлюють цього року, - найдовший міст області в Балаклійському районі, який до цього не бачив ремонту майже 60 років. Роботи проводяться по всій області.

«Понад 250 об’єктів, на які люди чекали десятиріччями, але чули лише обіцянки або проблеми, з якими чиновники не могли впоратися. Ми діємо по-іншому. Справи важливіші за слова!», - підкреслила Юлія Світлична.