ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині будують та відновлюють понад 250 об’єктів

22 жовтня 2019 | 14:52

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

Керівниця області назвала низку найважливіших об’єктів регіону, на яких цього року проводять будівельні та ремонтні роботи.

«Нові дитячі садочки в Пісочині та Південному, медичний центр європейського рівня в Харкові, парк у Дергачах та басейн в Ізюмі, нова школа в Богодухівському районі та сучасний спортивний комплекс у Краснокутську, амбулаторії та центри адміністративних послуг майже по всіх районах області», - відзначила Юлія Світлична.

Також в області триває відновлення лікарень, шкіл, закладів культури, будуються нові спортивні майданчики та відновлюється дорожня інфраструктура. Серед найбільших інфраструктурних об’єктів, які капітально відновлюють цього року, - найдовший міст області в Балаклійському районі, який до цього не бачив ремонту майже 60 років. Роботи проводяться по всій області.

«Понад 250 об’єктів, на які люди чекали десятиріччями, але чули лише обіцянки або проблеми, з якими чиновники не могли впоратися. Ми діємо по-іншому. Справи важливіші за слова!», - підкреслила Юлія Світлична.

Фото

Теги: світлична будівництво об'єкти

Версія для друку Поділиться:


Вверх