Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

Засідання 18 жовтня пройшло під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

У 2019 році на розгляд оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів надійшло 44 звернення (у тому числі звернення, що надійшли на телефон «гарячої лінії»). На даний момент штабом відпрацьовується 5 звернень. Серед них - звернення з Великобурлуцького, Шевченківського, Близнюківського, Лозівського та Зачепилівського районів.

Під час засідання члени штабу доповіли Марку Беккеру про роботу, яка була проведена впродовж минулих тижнів.  

Підбиваючи підсумки засідання, Марк Беккер наголосив на тому, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації повинні вирішуватися виключно відповідно до законодавства.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.