Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян провів особистий прийом громадян

18 жовтня 2019 | 13:17

18 жовтня жителі області зверталися до заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань зі сфери житлово-комунального господарства.

Так, співвласники багатоквартирного житлового будинку з міста обласного підпорядкування Лозова просили сприяння в питанні відновлення водопостачання. За словами мешканців, десятиквартирний будинок не має водопостачання через незавершену проєктно-кошторисну документацію. У свою чергу, для оформлення документів ОСББ повинно отримати технічні умови для під'єднання до водоканалу. Питання взяте під контроль Департаментом ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА, а також органів місцевого самоврядування.

Крім того, житель Печенізького району просив допомоги у вирішенні питання з перекриттям вуличного дренажу. За його словами, після ремонтних робіт на комунальній дорозі було перекрито водовідведення. Тепер вода потрапляє в подвір'я жителів вулиці. Місцева влада на проблему не реагує. Звернення прийнято для розгляду.

Ще на прийом до Вадима Данієляна зверталися за допомогою у відновленні газопостачання домоволодінь жителі Харківського району та Харкова. Проблемні ситуації вивчать в Управлінні паливно-енергетичного комплексу ХОДА.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході особистого прийому, заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.


Теги: данієлян особистий прийом громадян

Поділиться:Схожі новини