ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківський державний автомобільно-дорожній коледж святкує 90-річчя

18 жовтня 2019 | 12:44

17 жовтня з ювілеєм навчальний заклад привітав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Звертаючись до присутніх, він передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та побажав закладу подальшого розвитку.

«Автомобільно-дорожній коледж є, дійсно, одним з флагманів освіти, де вже 90 років готують молодших спеціалістів. Це автомобільний й дорожній напрямок, правознавство та інші галузі життєдіяльності суспільства, - зазначив Анатолій Бабічев. - Дуже приємно, що багатьох з випускників ми знаємо – вони обіймають відповідальні та керівні посади в службах автомобільних доріг України і в облавтодорі».

За словами заступника голови ХОДА, Харківський державний автомобільно-дорожній коледж вже другий рік знаходиться на обласному фінансуванні.

«Ми поступово збільшуємо інвестиції у розвиток матеріально-технічної бази коледжів Харківщини, в тому числі і цього навчального закладу», - сказав Анатолій Бабічев.

Під час заходу Анатолій Бабічев вручив почесні відзнаки Харківської обласної державної адміністрації та передав відзнаки від Міністерства освіти України, в тому числі нагрудний знак «Василь Сухомлинський» завідувачці відділення правознавства Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу Ніні Пугачовій.

Фото

Теги: бабічев хдадк ювілей

Версія для друку Поділиться:


Вверх