Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА підбили підсумки перевірки виконання вимог законів з питань техногенної безпеки

У ХОДА підбили підсумки перевірки виконання вимог законів з питань техногенної безпеки

Селекторна нарада під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера відбулась 18 жовтня.

Розпочинаючи захід, Марк Беккер зазначив, що у ході перевірки було виявлено певні недоліки, які необхідно усунути в найкоротший термін.

«Сьогодні ми заслуховуємо інформацію щодо перевірки, готуємо план з усунення недоліків, які були виявлені, і, безумовно, переходимо до формування більш якісної роботи з цього напрямку», - сказав Марк Беккер.

Перший заступник голови ХОДА подякував членам комісії за проведену роботу.

«Це була не виключно перевірка, а й наданням методичної допомоги», - додав Марк Беккер.

Заступник голови комісії Павло Афанасьєв зазначив, що за результатами перевірки виконання вимог закону та інших правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту та діяльності аварійно-рятувальних служб у Харківській області комісія склала акт та зробила висновки.

«Загальна оцінка, з урахуванням оцінок, отриманих усіма перевіреними територіально-адміністративними одиницями, - обмежено відповідає вимогам», - сказав Павло Афанасьєв.

За його словами, впродовж року буде проведено низку перевірок з усунення недоліків, які були виявлені під час комплексної перевірки.

Директор Департаменту цивільного захисту ХОДА Павло Пономаренко також зауважив, що, окрім перевірки комісії, буде проведено й внутрішню перевірку.

«Ми перевіримо не лише райони, які були включені до комплексної перевірки (Валківський, Зміївський, Дергачівський, Харківський), а й інші райони області», - сказав Павло Пономаренко.