ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця створено серію «економічних мультфільмів» французькою мовою

15 жовтня 2019 | 15:46

У рамках Року французької мови в Україні у виші також розпочато набір до осінньої франкомовної школи.

Як повідомили в університеті, анімаційні ролики створено згідно з проєктом «Економічна абетка», який є переможцем конкурсу на отримання гранту від Agence universitaire de la Francophonie (AUF) - Університетської агенції франкомовних країн.

«У серіях мультфільму кумедні персонажі простими словами та діями розказують про складні економічні закони та поняття, а також навчать школярів бути фінансово грамотними та економічно обізнаними. «Економічні мультфільми» розміщено на youtube-каналі ЗВО», - розповіли в ХНЕУ.

Також відкрито набір до осінньої франкомовної школи École d'automne francophone, яка пройде у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця на осінніх канікулах, 28-31 жовтня 2019 року.

Програма школи передбачає занурення у мовне середовище та активне вивчення основ економіки за допомогою «Економічної абетки», а також проведення ділових ігор та тренінгів з викладачами ХНЕУ ім. С. Кузнеця та французькими викладачами з університету «Ліон-2 ім. Братів Люм'єр».

Участь в осінній франкомовній школі École d'automne francophone є безкоштовною, реєстрація - тут. Кількість місць обмежна.

Довідка. ХНЕУ ім. С. Кузнеця є флагманом у співробітництві з Францією, наразі в університеті працюють 3  програми подвійних дипломів з університетом «Ліон-2 ім. Братів Люм'єр» та Університетом Монпельє (Франція), реалізується низка проєктів мобільності студентів у рамках грантів, викладачі з французьких університетів викладають у ХНЕУ та ведуться спільні дослідження.

Теги: анонс хнеу французька мова

Версія для друку Поділиться:


Вверх