ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові проходить Форум лідерів змін

04 жовтня 2019 | 13:29

4 жовтня заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев взяв участь в урочистому відкритті заходу.

Форум, який об’єднав в одному заході представників бізнесу, громадських організацій, влади, проходить у регіоні вдруге. Цього року форум відбувається під гаслом «Почути кожного». Головна мета заходу – трансформація себе, власного бізнесу та держави.

«Цей форум спрямований на те, щоб стимулювати найактивніших представників громадських організацій для того, щоб вони спільно зі владою, спільно з партнерами, представниками бізнесу, створювали інноваційні проєкти, які потім будуть разом реалізовувати. Обласна державна адміністрація і особисто голова ХОДА Юлія Світлична робить дуже багато для роботи з громадськими організаціями, з підтримки їх ініціатив у різних сферах», - сказав Анатолій Бабічев.

У ході форуму пройде декілька панельних дискусій. Протягом дня учасники обговорюватимуть як громадські лідери можуть змінювати країну вже сьогодні, яким чином досягати дієвих змін у складних умовах, як долати кризи та перепони на шляху до досягнення мети, які управлінські технології можна використовувати, як надихати і вести за собою людей і де самому знаходити мотивацію для досягнення амбітних цілей. Також у рамках форуму будуть презентовані успішні проєкти взаємодії громадського сектору, влади та бізнесу.

Фото

Теги: бабічев форум лідери змін

Версія для друку Поділиться:


Вверх