Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В обласній дитячій бібліотеці відкрилась виставка «Харківщина туристична. Малюють діти»

04 жовтня 2019 | 11:10

В експозиції представлено понад 200 малюнків і фотолистівок, виконаних юними майстрами від 8 до 16 років у різних техніках.

Виставка «Харківщина туристична. Малюють діти» - спільний проєкт Харківського організаційно-методичного центру туризму і обласної дитячої бібліотеки за підтримки Управління культури і туризму ХОДА.

Першими відвідувачами виставки стали учні восьмих класів Харківської ЗОШ № 5. У школярів була можливість не тільки подивитися конкурсні роботи, а й поспілкуватися з організаторами виставки, поставити питання про об'єкти, які знайшли відображення у роботах юних художників, а також взяти участь в інтерактивній програмі-презентації «Харківщина: туристичні відкриття».

Наразі з виставкою можна ознайомитись у Харківській обласній дитячій бібліотеці за адресою: вул. Алчевських, 43. Заклад працює з 9:00 до 18:00 (понеділок – четвер) і з 9:00 до 17:00 (п’ятниця – субота).

Вхід – вільний.

Підбиття підсумків виставки та нагородження переможців відбудеться 24 жовтня під час проведення V Обласного патріотичного форуму в приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр» (вул. Сумська, 25).

Надалі найбільш цікаві і оригінальні роботи експонуватимуться у Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі та інших мистецьких закладах Харківщини.

Довідка. Малюнки і фотолистівки було надіслано для експонування у межах відкритого обласного конкурсу дитячого малюнку «Харківщина туристична. Малюють діти», який проводився з квітня до вересня 2019 року на території Харківської області і міста Харків.

До участі в конкурсі долучились учасники з 19 районів та об’єднаних територіальних громад Харківської області, зокрема: Дергачівського, Кегичівського, Богодухівського, Коломацького, Лозівського, Нововодолазького, Сахновщинського, Балаклійського, Валківського, Ізюмського, Красноградського, Зміївського, Краснокутського, Дворічанського, Вовчанського, Великобурлуцького, Первомайського, Чугуївського районів, Мереф’янської ОТГ та міста Харків.


Теги: виставка дитячі малюнки бібліотека туризм харківщина туристична

Поділиться:Схожі новини