Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили загальні напрямки розвитку сфери освіти

У ХОДА обговорили загальні напрямки розвитку сфери освіти

3 жовтня заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев взяв участь у селекторній нараді, що пройшла під керівництвом Міністерки освіти і науки України Ганни Новосад.

Під час заходу було порушено питання стосовно підвищення якості освіти, модернізації та впорядкування мережі шкільних закладів, створення опорних шкіл.  

«У 2019/2020-му навчальному році на Харківщині функціонує 741 заклад загальної середньої освіти, де навчаються майже 254 тисячі учнів. Середня наповнюваність класів вища, ніж у цілому по Україні, - зазначив Анатолій Бабічев. – У регіоні створено 51 опорну школу з 58 філіями, з них 14 опорних шкіл з 19 філіями - у 8-ми ОТГ».

Також у ході селекторної наради було порушено питання стосовно розвитку інфраструктури.

«Зокрема, від областей ми чекаємо на пропозиції щодо стану доріг, які ведуть до вже наявних та майбутніх опорних шкіл. Ми могли синхронізувати наші дії з Міністерством інфраструктури України, яке наступного року має розробити системний підхід щодо реконструкції і відбудови доріг, у тому числі і місцевого значення», - сказала Ганна Новосад.

Окрім того, під час заходу були обговорені питання щодо формування мережі старшої профільної школи, ефективності використання коштів освітньої субвенції, відкриття навчально-практичних центрів тощо.