ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Голова ХОДА передала державну нагороду директорці ДЮСШ «ХФТІ» Лілії Самсоновій

25 вересня 2019 | 18:51

Легендарна тренерка зі скелелазіння стала заслуженим працівником фізкультури та спорту України.

За час своєї тренерської роботи Лілія Самсонова підготувала 10 чемпіонів світу та Європи, володарів Кубка світу, 17 майстрів спорту та 4-х майстрів спорту міжнародного класу. Сама Лілія Миколаївна - майстерка спорту не тільки в скелелазінні, але й у лижних перегонах, суддя Національної категорії зі скелелазіння та голова колегії суддів Федерації альпінізму та скелелазіння України. У свої 80 років вона не тільки продовжує тренерську роботу, але й керує дитячою спортивною школою.

«Я дуже люблю свою роботу, я дуже люблю дітей - і діти про це знають, - сказала Лілія Самсонова, отримуючи державну нагороду з рук голови ХОДА Юлії Світличної. - Я вдячна всім дітям, які були зі мною поруч. Батькам, які завжди були теж поруч. Вдячна нашій обласній адміністрації за оцінку моєї роботи. Я ще постараюся попрацювати трошки - якщо можна, років зо три».

Юлія Світлична зазначила, що, як правило, тренери - це люди, які віддають спорту все своє життя, але при цьому часто знаходяться в тіні своїх вихованців, тому дуже важливо гідно відзначати їх заслуги.

«Є такі люди, які власним прикладом і власним характером дають можливість молодому поколінню зростати й домагатися, ставати справжніми зірками. Лілія Миколаївна за своє життя підготувала сотні хороших, правильних діток, які домагалися на чемпіонатах світу та Європи високих результатів, майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу. Ця людина зробила величезну роботу, більш того - присвятила цій роботі все своє життя. Ми поважаємо людей праці, людей справи, поважаємо людей, які люблять спорт», - сказала голова ХОДА.

Директор НТК «Ядерний паливний цикл» ННЦ «ХФТІ» Володимир Красноруцький подякував керівництву області за увагу до видатних людей центру.

«Природа або Всевишній створили людину двох типів - творців і руйнівників. Зараз конкретний приклад - Юлія Олександрівна показує, як діють творці. Дуже приємно, що у нас в області такі керівники», - зазначив Володимир Красноруцький.

Більше фото

Фото

Теги: світлична самсонова хфті держнагорода

Версія для друку Поділиться:


Вверх