Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині нагородили кращих платників податків

На Харківщині нагородили кращих платників податків

Марк Беккер взяв участь у прийомі з нагоди нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2018».

Перший заступник голови ХОДА привітав присутніх від імені керівниці області Юлії Світличної та побажав трудовим колективам подальшого розвитку. Він зазначив, що в останні роки Харківщина стрімко розвивається.

«Постійно є зростання машинобудування, й хочу підкреслити, що ми посідаємо 3-тє місце за обсягом виготовлення машинобудівних пристроїв в Україні, - сказав Марк Беккер. - Ми займаємося розвитком сільського господарства. У рослинництві в нас завжди досить високі показники, а з початку 2019 року показники розвитку тваринництва також збільшилися - на 5,6%».

Перший заступник голови ХОДА зазначив, що податки, які сплачують підприємці, промисловці, аграрії області, створюють основу для розвитку регіону та реалізації будівельних й інфраструктурних проєктів на Харківщині. Обласне керівництво приділяє особливу увагу відновленню доріг, освітніх та медичних закладів.

«Завдяки сумлінності ваших колективів обласний бюджет отримує всі податкові відрахування», - сказав Марк Беккер.

Голова правління територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Харківській області Марина Вишневська зазначила, що під час формування рейтингу комісія брала до уваги такі показники, як наявність робочих місць та створення нових, своєчасна виплата заробітної плати, відсутність заборгованості перед бюджетом та відсутність скарг від податкової.

«Минулого року учасниками рейтингу «Сумлінні платники податків України - 2018» спрямовано 19 млрд гривень до державного бюджету, - зазначила Марина Вишневська. – Також 161 млн гривень додатково спрямовано на соціальну сферу».

Комерційний директор ПрАТ «Харківський плитковий завод» Назар Ванюшин відзначив велику роль підтримки керівництва області.

«Я впевнений, що кожен трудовий колектив в області відчув підтримку з боку обласної влади. Маю надію, що ще багато років ми будемо допомагати Харківщині утримувати лідерські позиції у рейтингу соціально-економічного розвитку», – зазначив Назар Ванюшин.