Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична передала державні нагороди лікарям медзакладів Дергачівського та Краснокутського районів

Юлія Світлична передала державні нагороди лікарям медзакладів Дергачівського та Краснокутського районів

Фтизіатр з Дергачів Любов Ярова та краснокутський сімейний лікар Любов Шевченко отримали звання «Заслужений лікар України».

Юлія Світлична привітала медиків з державним визнанням їх професійних досягнень та запевнила, що розвиток галузі охорони здоров’я в області лишатиметься пріоритетним напрямком роботи влади.

«Дуже сподіваюся, що медична ланка відчула ті реальні зміни, які вже відбулися. Хочу вас запевнити, що поки ми разом, ми будемо розвивати медицину, - сказала голова Харківської ОДА. - Тільки цього року фінансування на відновлення більше ніж 70 об’єктів медичної сфери було закладено в обласний бюджет. Придбано сотні одиниць медичного обладнання, техніки, нові меблі. Створено нові умови для лікарів та пацієнтів. Це те, що потрібно було робити ще давно, але наразі ми виправляємо ту несправедливість, яка була, та повертаємося до людей обличчям».

Сімейний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» Любов Шевченко працює вже 31 рік, але зізнається, що державна нагорода для неї стала несподіванкою.

«Я вдячна команді, Юлії Олександрівні за те, що оцінили мою працю. Буду старатися всіма силами допомагати людям, щоб я їм була потрібна кожну годину, кожен час», - сказала заслужений лікар України Любов Шевченко.

Її колега – фтизіатр КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» Любов Ярова відзначила, що умови в лікарні, де вона працює, дійсно суттєво покращилися в останні роки.

Юлія Світлична відзначила, що зміни у сфері охорони здоров’я області – це результат «сумлінної спільної праці - й платників податків, які надають нам можливість укріплювати регіон, і будівельників, які відповідально проводять роботи, й медиків, які завжди підтримують та довіряють людям слова».