ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Фармацевти Харківщини відзначають професійне свято

20 вересня 2019 | 15:02

Фармацевти Харківщини відзначають професійне свято

Урочистості з нагоди 20-ї річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України відбулися 20 вересня в Харківській обласній філармонії.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної учасників заходу привітав її заступник Михайло Черняк.

«Хочу передати вам від керівниці області побажання натхнення в роботі та нових досягнень. Від цього залежить не тільки розвиток галузі, а й життя практично кожної людини. Адже кожен із нас використовує вашу продукцію. І від ваших здобутків залежить наше здоров’я, а  часом – і саме життя», - сказав Михайло Черняк.

Він підкреслив, що Харківщина є лідером фармацевтичної галузі України. У сфері фармації області зайнято майже 15 тисяч працівників, з них 6,5 тисячі є співробітниками аптек і аптечних пунктів.

«Ми маємо повний фармацевтичний цикл. У Харкові працює єдиний в державі Національний фармацевтичний університет, який за декілька років святкуватиме 100-річчя. У нас потужна промислова база: на територій області працюють 17 виробників ліків та іншої фармацевтичної продукції. І наші виробники – національні лідери за обсягами продукції, її якістю та відповідністю міжнародним стандартам. Також ми маємо розгалужену аптечну мережу: понад 1000 аптек та 250 аптечних пунктів, 41 аптечний склад. Це дало нам можливість бути одним з найкращих у реалізації урядової програми «Доступні ліки», - зазначив заступник голови ХОДА.

Під час заходу він передав почесні відзнаки обласної адміністрації заслуженим працівникам  фармацевтичної галузі Харківщини.

Фото

Теги: черняк день фармацевта

Версія для друку Поділиться:


Вверх