ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили питання введення житла в експлуатацію

20 вересня 2019 | 14:48

Селекторна нарада відбулась 20 вересня під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

Під час наради порушено питання щодо стану освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, які фінансуються в поточному році за рахунок різних джерел.

Т.в.о. директора - заступник директора Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Юрій Фурсов зазначив, що питання введення житла в експлуатацію знаходиться на постійному контролі керівництва Харківської області.

«Завдяки систематичній роботі в даному напрямку впродовж останніх 5 років вдається досягати значних результатів. Кожного року збільшуються показники та темпи введення житла в експлуатацію, - зазначив Юрій Фурсов. – За підсумками роботи в 2018 році маємо 528,9 тисячі квадратних метрів житла, що введене в експлуатацію. За цим показником область посідає третє місце серед регіонів України. Темп росту в порівнянні з 2017 роком склав  152%».

За інформацією Департаменту містобудування та архітектури ХОДА, у 2019 році в Харківській області планується ввести в експлуатацію 550 тисяч кв. м житла.

Під час селектору директор Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Жуков нагадав керівникам районів про наближення завершення фінансового року.

«Уже незабаром починається опалювальний сезон і завершується фінансовий рік. Усі об’єкти, які будуються, необхідно завершувати», - сказав Сергій Жуков.

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян наголосив на відповідальності керівників за якість та темпи проведення робіт.

Фото

Теги: ремонт данієлян житло селектор

Версія для друку Поділиться:


Вверх