Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили питання введення житла в експлуатацію

У ХОДА обговорили питання введення житла в експлуатацію

Селекторна нарада відбулась 20 вересня під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна.

Під час наради порушено питання щодо стану освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, які фінансуються в поточному році за рахунок різних джерел.

Т.в.о. директора - заступник директора Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Юрій Фурсов зазначив, що питання введення житла в експлуатацію знаходиться на постійному контролі керівництва Харківської області.

«Завдяки систематичній роботі в даному напрямку впродовж останніх 5 років вдається досягати значних результатів. Кожного року збільшуються показники та темпи введення житла в експлуатацію, - зазначив Юрій Фурсов. – За підсумками роботи в 2018 році маємо 528,9 тисячі квадратних метрів житла, що введене в експлуатацію. За цим показником область посідає третє місце серед регіонів України. Темп росту в порівнянні з 2017 роком склав  152%».

За інформацією Департаменту містобудування та архітектури ХОДА, у 2019 році в Харківській області планується ввести в експлуатацію 550 тисяч кв. м житла.

Під час селектору директор Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Жуков нагадав керівникам районів про наближення завершення фінансового року.

«Уже незабаром починається опалювальний сезон і завершується фінансовий рік. Усі об’єкти, які будуються, необхідно завершувати», - сказав Сергій Жуков.

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян наголосив на відповідальності керівників за якість та темпи проведення робіт.