ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Дорожники області завершують заплановані на цей рік ремонтні роботи

20 вересня 2019 | 13:48

Про це розповіли під час брифінгу 20 вересня директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко та заступник начальника Служби автомобільних доріг Харківської області Сергій Пляка.

Так, за інформацією Ігоря Турченка, роботи на всіх 89 об’єктах місцевої дорожньої мережі, що входили до переліку ремонтів, завершені в повному обсязі.

«Крім того, роботи проведено на трьох додаткових об’єктах за рахунок зекономлених коштів – завдяки системі «Прозоро» та при будівництві об’їзної навколо міста Лозова», - зазначив Ігор Турченко.

Стосовно автошляхів державного значення, дорожникам залишилося завершити роботи поблизу Екопарка на кільцевій.

«Там незначні обсяги робіт, все виконується в строки. Зараз ведуться підготовчі роботи щодо влаштування земляного полотна на місці, де буде змінений радіус заїзду в парк. Будуть проведені роботи з водовідведення, встановлена шумозахисна стіна, змінено організацію дорожнього руху», - розповів Сергій Пляка.

Також продовжуються планові роботи з ліквідації ямковості. Сьогодні бригади працюють у Дворічанському, Красноградському, Краснокутському, Барвінківському, Ізюмському, Зачепилвіському районах.

Крім того, тривають роботи з відновлення пошкодженого шляхопроводу на окружній дорозі. Наразі на об’єкті повністю демонтовані балки пошкодженої частини, влаштовуються основи для облаштування мостових інженерних конструкцій.

«Підрядник працює, фінансування відкрите. Строки, що поставлені перед нами керівництвом «Укравтодору» та головою ХОДА, будуть витримані», - сказав заступник начальника САД.

Також дорожні служби області проводять роботи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Посипочні матеріали та техніка готуються відповідно до плану.

Фото

Теги: ремонт доріг брифінг турченко пляка

Версія для друку Поділиться:


Вверх