Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА привітали найкращих машинобудівників області

У ХОДА привітали найкращих машинобудівників області

Захід, що був присвячений Дню машинобудівника, відбувся 20 вересня.

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови ХОДА Марк Беккер передав найкращі побажання від керівниці області Юлії Світличної.
Марк Беккер наголосив, що промисловість Харківщини забезпечує 70% усього прибутку регіону, 50% усіх платежів до бюджету та створює 30% усіх робочих місць (у промисловості зайняті понад 150 тисяч осіб).
«Машинобудівний комплекс нашого регіону здатний виробляти практично все - від найпростіших видів механічного обладнання до унікальної високотехнологічної продукції енергетичного машинобудування, бронетехніки, авіабудування, ракетно-космічної техніки та багато іншого, - зазначив Марк Беккер. - Сьогодні ми займаємо третє місце серед регіонів України по виробництву машинобудівної продукції, виробляючи 11,3% всієї машинобудівної продукції держави».
Перший заступник голови ХОДА зазначив, що впродовж року на більшості провідних підприємств заробітна плата підвищилась на 10 - 20%.
Директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко відзначив, що машинобудівництво Харківської області постійно відчуває підтримку керівництва регіону.
«Нам дуже приємно, що сьогодні обласне керівництво відзначило кращих працівників нашої галузі, - сказав Анатолій Яременко. - Ми дякуємо вам за підтримку яку ви надаєте нашому колективу».
Також він зауважив, що на підприємстві працює громадська приймальня Юлії Світличної, куди за останні два роки звернулося за допомогою більше 100 працівників. Усі вони отримали кваліфіковану допомогу.
Під час урочистого заходу з нагоди Дня машинобудівника Марк Беккер передав кращим працівникам галузі відзнаки ХОДА.