Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Обласний штаб перевірив підготовку до зими міста Харків

19 вересня 2019 | 17:20

Засідання відбулось 19 вересня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

На початку зустрічі Марк Беккер наголосив на персональній відповідальності керівників відповідних установ за підготовку інфраструктури міста до роботи у осінньо-зимовий період.

«Часу до початку опалювального сезону залишилося небагато, тож для вчасного запуску усіх систем необхідно тримати комунікацію між усіма службами міста. Підкреслюю, що в разі зміни температурного режиму до 15 жовтня заклади соціальної сфери, охорони здоров’я та освіти мають бути підключені до тепла першими й у найкоротші терміни», - звернувся до членів штабу перший заступник голови ХОДА.

Марк Беккер підкреслив, що керівники установ, які є відповідальними за підготовку інфраструктури міста до зими, мають приділити максимальну увагу організації безпеки праці робочих колективів.

Заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко відзначив, що наразі до опалювального періоду комплексно підготовлено 99,9% житлових будинків комунальної власності територіальної громади Харкова.

Також він зауважив, що в разі потреби будівлі соціальних установ, лікарень та шкіл буде підключено до опалення за два дні. Інші споживачі будуть підключені до системи теплопостачання згідно з графіком - протягом 4 тижнів.

За інформацією генерального директора КП «Харківські теплові мережі» Сергія Андрєєва, наразі виконано майже 100% регламентних робіт з підготовки до опалювального сезону обладнання теплових мереж, проведено гідравлічні випробування.

«Дефекти, які виявлено під час гідравлічних випробувань магістральних та внутрішньоквартальних теплових мереж, будуть усунені до 1 жовтня», - сказав Сергій Андрєєв.

У свою чергу перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко звітував про 99-відсоткову готовність підприємства до роботи взимку.

«Станом на сьогодні виконано ремонт та технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж: підготовлено 6,5 тис. систем холодного водопостачання та 6,2 тис. систем водовідведення, тобто 100% від запланованого. Проведені планові роботи з підготовки двох водозаборів, 17 насосних станцій та їхніх мереж. По водовідведенню – готові до зими наші два майданчика очисних споруд: Диканівські та Безлюдівські очисні», - підкреслив Олександр Коваленко.

Також члени штабу обговорили питання розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення та затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.


Теги: беккер підготовка до зими засідання штабу харків

Поділиться:Схожі новини