Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

19 вересня 2019 | 17:14

Захід пройшов 19 вересня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

На сьогодні штабом відпрацьовується 8 звернень. Більшість з них стосується незаконного продовження договорів оренди на земельні ділянки.

На початку засідання члени штабу доповіли Марку Беккеру про виконану роботу. Зокрема, представники прокуратури представили присутнім звіт про перебіг справ щодо заяв, які знаходяться на контролі штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників.

«Права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом», - зазначив Марк Беккер.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.


Теги: беккер штаб мобільне реагування землевласники

Поділиться:Схожі новини