Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

18 вересня до першого заступника голови ХОДА звернулося близько 15 жителів Харківської області.

Так, на особистий прийом звернувся заявник з питанням щодо збільшення розміру орендної плати за користування землею, яка знаходиться на території Золочівського району. Він зазначив, що орендар не виконує домовленостей і не виплачує орендну плату в повному обсязі.

«Спочатку це повинно було бути 9 тис. грн, минулого разу він сплатив 7,5 тис. грн, а тепер я не впевнений, чи сплатить взагалі хоч якусь суму», - зазначив заявник.

Перший заступник голови ХОДА відповів, що невиконання однією зі сторін умов договору оренди – це причина для його розторгнення.

Також до Марка Беккера звернувся житель області з питанням, що стосувалося отримання кадастрового номеру на земельну ділянку, яка розташована на території Богодухівського району. Перший заступник голови ХОДА доручив представникам Держгеокадастру розібратися з даним питанням та надати заявнику необхідну допомогу в рамках закону.

Низка питань, з якими зверталися до першого заступника голови ХОДА, стосувалися перевезень, зокрема: облаштування зупинок, забезпечення права громадян на пільговій проїзд та організації транспортного сполучення з обласним центром. Вирішення всіх питань, які були озвучені в ході прийому, Марк Беккер взяв під особистий контроль.