Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Малинівці збудували сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

У Малинівці збудували сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям

Нове міні-футбольне поле відкрили на території Малинівського ліцею №1.

«Розвиток спортивної інфраструктури – один з головних пріоритетів для обласного керівництва й особисто голови ХОДА Юлії Світличної. Наша позиція така: спорт має бути доступним для всіх - як у великих містах, так і в маленьких селищах. Передусім, це можливість вести здоровий образ життя. Крім того, чим більше дітей займається спортом, тим більше можливостей знайти серед них майбутніх зірок», - зазначив заступник голови ХОДА Михайло Черняк, який оглянув майданчик, перебуваючи в Малинівці з робочою поїздкою.  

За словами тренера з футболу Єгора Шовака, діти в Малинівці давно чекали на можливість займатися спортом у відповідних умовах.

«Поле дуже добре зроблене, матеріали якісні. Для наших дітей це ідеальний варіант. Тепер вони весь час проводять на полі, всі дуже задоволені. Ми надзвичайно вдячні за можливість займатися спортом в таких умовах», - сказав Єгор Шовак.

Займатися спортом на міні-футбольному полі зможуть не лише вихованці футбольної секції, а й усі місцеві спортсмени та просто бажаючі займатися фізкультурою.