Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Обласний штаб перевірив підготовку до зими чотирьох районів Харківщини

17 вересня 2019 | 13:19

Засідання відбулось 17 вересня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

Під час засідання розглянули стан підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Дергачівського, Куп’янського, Шевченківського та Дворічанського районів та ОТГ, що розташовані на їхній території.

Як зазначив Марк Беккер на початку засідання, особлива увага повинна приділятися підготовці закладів культури, освіти та медицини. Він також підкреслив, що питання підготовки районів до зими знаходиться на особистому контролі керівниці області Юлії Світличної.

«Наголошую на персональній відповідальності кожного з членів штабу за свою ділянку роботи з підготовки об’єктів ЖКГ районів до роботи взимку», - звернувся до присутніх Марк Беккер.

За даними директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка, в цілому об’єкти теплопостачання області підготовлено на 94 %.

«У Дергачівському, Шевченківському та Дворічанському районах підготовку завершено. У Куп’янському районі технічна підготовка котелень складає 88% (23 з 26), теплові мережі підготовлені на 91,7% (8,5 км з 9,3 км). У м. Куп’янськ котельні підготовлені на 73,3% (11 з 15), теплові мережі - на 82,8% (43,8 км з 52,9 км)», - надав дані Сергій Магдисюк.

Також директор департаменту зазначив, що по області житловий фонд вже підготовлено на 95,8%. Зокрема, в Дергачівському районі з 305 житлових будинків до зими готові 284 (93%), житловий фонд Малоданилівської ОТГ підготовлено на 90% (45 з 50 будинків). У м. Куп’янськ відсоток підготовки складає 99% (269 з 271 житлових будинків).

Рівень підготовки об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства в цілому по області складає 95,4%. Уже завершена підготовка у Дворічанському та Куп’янському районах.

За словами заступника начальника Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Дмитра Тараненка, за підсумками 8 місяців підприємствами комплексу в повному обсязі виконані заплановані на цей період роботи. Згідно із затвердженим графіком підготовчих робіт до осінньо-зимового періоду генеруючі підприємства виконують заплановані ремонти основного та допоміжного енергетичного обладнання для несення електричних та теплових навантажень протягом опалювального періоду.

Під час засідання розглянули питання підготовки до роботи взимку дорожнього господарства області. Як зазначив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко, в районах, які розглядаються вже виконані всі заплановані на цей рік роботи з експлуатаційного та поточного утримання.

Також члени штабу обговорили питання розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та необхідність вчасного завершення будівництва важливих інфраструктурних об’єктів на території зазначених районів.


Теги: беккер засідання штабу підготовка до зими

Поділиться:Схожі новини