ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вадим Данієлян ознайомився із ходом ремонтних робіт у Куп’янському РБК

13 вересня 2019 | 16:01

Вадим Данієлян ознайомився із ходом ремонтних робіт у Куп’янському РБК

Цього року капітальний ремонт приміщень 1-го та 3-го поверхів районного будинку культури проводився коштом обласного бюджету.

Як зазначив глава Куп’янського району Микола Ситник, роботи щодо капітального ремонту об’єкта розпочалися завдяки активній підтримці голови ХОДА Юлії Світличної.

Так, у 2015 році коштом обласного бюджету зроблено капітальний ремонт покрівлі РБК. У 2016-му тут замінили 87 вікон, а також відремонтували та утеплили фасад. Наступного року коштом державного бюджету переоснастили систему опалення. У 2018 році облаштували глядацьку залу та фойє другого поверху.

«Зараз ремонтуємо 4 кабінети на 1-му поверсі та продовжуємо облаштовувати пожежні виходи на 1-му та 3-му поверхах», - розповів Микола Ситник.

Під час робочої поїздки до Куп’янського району Вадим Данієлян також відвідав центральну районну бібліотеку, де на даний час переоснащують систему теплопостачання та облаштовують топкову на твердому паливі. Саме ця котельня опалюватиме приміщення бібліотеки та районного будинку культури. Заступник голови ХОДА зазначив, що ремонтні роботи ведуться якісно, він також наголосив на необхідності проведення робіт згідно з наміченим графіком, щоб встигнути до початку опалювального сезону.

Фото

Теги: ремонт данієлян будинок культури

Версія для друку Поділиться:


Вверх