ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Куп’янщині завершили будівництво медамбулаторії

13 вересня 2019 | 15:44

На Куп’янщині завершили будівництво медамбулаторії

Новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини в Курилівці 13 вересня під час робочої поїздки відвідав заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

Будівельні роботи в закладі виконані повністю. Тепер близько 4 тисяч жителів села Курилівка зможуть отримувати якісну медичну допомогу, не виїжджаючи зі свого населеного пункту. До цього амбулаторія знаходилася в непристосованій для надання медичних послуг будівлі.

Вадим Данієлян відзначив якість виконаних робіт. Він наголосив, що будівля медзакладу є енергоефективною.

Нова амбулаторія має медичну частину - близько 250 кв. м, де будуть розміщуватися 2 кабінети лікаря, процедурний кабінет, денний стаціонар, кімната відпочинку для дітей і персоналу, - а також 2 квартири для медичних працівників - близько 40 кв. м кожна.

Заклад відкриє двері для пацієнтів села після придбання протипожежних резервуарів, медичного обладнання та меблів. Вадим Данієлян поставив завдання в десятиденний термін завершити роботи з підведення газу до будівлі амбулаторії та до 1 жовтня подати декларацію до Державної будівельної інспекції про введення цього об'єкту в експлуатацію.

Фото

Теги: данієлян медамбулаторія курилівка

Версія для друку Поділиться:


Вверх