ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Відновлювальні роботи на пошкодженому шляхопроводі на окружній проводитимуть у цілодобовому режимі

13 вересня 2019 | 13:10

Про це розповів заступник начальника з розвитку доріг САД у Харківській області Сергій Пляка в ході брифінгу 13 вересня.

На даний момент дорожники повністю закріпили частину третього прольоту шляхопроводу, який було пошкоджено. На об’єкті влаштовують фундаменти для мостових інженерних конструкцій.

«У понеділок відбулася рада Державного агентства автомобільних доріг з питання відновлення споруди. План першочергових робіт був затверджений. У подальшому  агентство, скоріше за все, рекомендуватиме капітальний ремонт споруди. У середу шляхопровід оглянув керівник «Укравтодору». Нам поставлені строки – відновити рух до кінця цього року. Це стислі терміни, але ми будемо робити все можливе. Після встановлення МІКів ми перейдемо на цілодобову роботу. Зараз на об’єкті працюють близько 20 будівельників, але коли почнуть влаштовувати регелі, кількість робітників збільшиться», - розповів Сергій Пляка.

За його словами, кошти на виконання робіт у Служби автомобільних доріг є.

«Ми маємо кошти на закупку матеріалів та першочергові роботи у загальному фонді експлуатаційного утримання. Керівництво «Укравтодору» також запевнило нас, що фінансування на відновлення шляхопроводу буде виділено», - зазначив заступник начальника САД.

Також він повідомив, що практично всі роботи з ремонту доріг державного значення в області, що були заплановані на цей рік, виконані.  Залишилося завершити роботи на дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград. Вони виконані на 97%, сьогодні там наносять дорожню розмітку, встановлюють огорожу та знаки.

«Залишаються в роботі два об’єкти. Це будівництво надземного пішохідного переходу на дорозі Харків – Щербаківка в районі Екопарку: на цей рік заплановані проектні роботи та початок будівництва в листопаді – йдеться лише про підготовку фундаментів. Другий об’єкт - зміна організації дорожнього руху на дорозі Київ – Харків - Довжанській на тій само ділянці біля Екопарку. Цю роботу протягом місяця закінчмо», - розповів Сергій Пляка.

Також не припиняються роботи з ліквідації ямковості.

За інформацією першого заступника директора ДП «Дороги Харківщини» Сергія Литвинця, роботи на місцевих автошляхах області також практично завершені.

«Виконано 95% запланованих робіт. Зараз влаштування нижнього шару асфальтобетону проводимо на двох об’єктах: дорогах Нова Водолага - Медведівка – Соснівка та Старий Салтів – Волотерівка. Щодо експлуатаційного утримання, щодня  на дорогах працюють 30 - 35 бригад», - розповів Сергій Литвинець.

Також він повідомив про те, що будівництво об’їзної дороги навколо Лозової практично завершене. Зараз там виконують роботи з нанесення розмітки, встановлення знаків. На наступному тижні дорогу планують відкрити.

Фото

Теги: ремонт доріг брифінг пляка литвинець

Версія для друку Поділиться:


Вверх