ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові відбувається наукова конференція, присвячена питанням переливання крові

12 вересня 2019 | 12:59

У Харкові відбувається наукова конференція, присвячена питанням переливання крові

Конференцію «Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології» приурочено до 80-річчя Харківського обласного центру Служби крові.

Науково-практичний захід відбувається в Харкові 12 - 13 вересня. У ньому беруть участь представники Служби крові та закладів охорони здоров’я з усієї України.

Участь у відкритті конференції взяв заступник голови ХОДА Михайло Черняк. Він привітав колектив обласного центру Служби крові з ювілеєм та побажав учасникам заходу плідної наукової роботи від імені керівника області Юлії Світличної.

«Служба крові на Харківщині – одна з найпотужніших у країні. Робота цього закладу є надзвичайно важливою завжди. Ми на Харківщині відчули особливе значення служби у 2014 році, коли через наш військовий шпиталь проходили тисячі поранених. Тоді препарати крові були потрібні у великій кількості та у найкоротші терміни. І наша служба крові впоралася з цією роботою. Завдяки колективу установи, було збережено здоров’я та життя тисяч наших захисників», - підкреслив Михайло Черняк.

Він запевнив, що заклад матиме подальшу підтримку обласної влади.

«Служба крові сьогодні є одним з найтехнологічніших закладів системи охорони здоров’я області. Але ми розуміємо потреби та будемо працювати над подальшим оновлення бази центру, щоб він відповідав усім сучасним критеріям та вимогам», - сказав заступник керівника області.

Вітаючи колектив обласного Центру крові, представник Міністерства охорони здоров’я Віктор Ярошевський відзначив, що заклад дійсно є одним з провідних в Україні.

«80 років - визначна дата. Харківський центр є одним з найстаріших,  і стан його зараз - один з найкращих в Україні. Безумовно, щоб підняти на цей високий рівень Службу крові Слобожанщини, максимальну кількість зусиль доклали як колектив і керівництво установи, так і органи влади та місцевого самоврядування. Плідної вам роботи на конференції та в подальшій діяльності», - сказав Віктор Ярошевський.

Учасники конференції обговорять питання стану та перспектив розвитку Служби крові України, роль і місце установ служби крові в реформуванні медичної галузі України, організацію  роботи лікарняних банків крові, питання якості й біологічної безпеки у виробничій та клінічній трансфузіології, стратегію  розвитку добровільного безоплатного донорства та особливості формування донорства крові на території України, правове забезпечення трансфузіологічної допомоги тощо.

Фото

Теги: черняк центр крові служба крові

Версія для друку Поділиться:


Вверх