Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

До ліквідації пожежі в Чугуївському районі залучено близько 50 осіб та техніка ДСНС і Міноборони

До ліквідації пожежі в Чугуївському районі залучено близько 50 осіб та техніка ДСНС і Міноборони

Наразі продовжується горіння окремих осередків пожежі.

За даними Інформаційного агентства Міністерства оборони України в м. Харків, у ліквідації загорянь на окремих ділянках загальновійськового полігону окремої механізованої бригади поблизу селища Клугіно-Башкирівка Чугуївського району беруть участь чергові пожежні розрахунки бригади та підрозділи ДСНС.

«Сталося самозаймання торфовищ, які провокують розвиток низової пожежі (горіння трави, листя, коренів дерев), - повідомили в Інформаційному агентстві МОУ. - Ситуація контролюється силами чергових пожежних розрахунків бригади спільно з підрозділами ДСНС. Наразі проводяться заходи щодо локалізації та ліквідації торф'яної пожежі. Загрози життю військовослужбовців та цивільних громадян немає».

Загалом у ліквідації пожежі задіяно 50 осіб, а також – техніка ДСНС та Міністерства оборони.

«Для виконання робіт по улаштуванню проїздів пожежно-рятувальної техніки та особового складу залучена важка інженерна техніка типу ІМР-2 Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України. Від Головного управління ДСНС України у Харківській області залучені 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки», - відзначили в ГУ ДСНС у Харківській області.