Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харкові відбудеться флешмоб до 125-річчя Олександра Довженка

У Харкові відбудеться флешмоб до 125-річчя Олександра Довженка

Заходи в рамках «ДовженкоFest» стартували в день народження письменника й кінорежисера - 10 вересня - та триватимуть до кінця місяця.

Проєкт «ДовженкоFest» організований КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за підтримки Управління культури й туризму ХОДА. У рамках фесту відбудеться низка культурних заходів.

Так, у приміщенні КЗ «ООМЦКМ» (вул. Пушкінська, 62) працює інтерактивна виставка «Довженко – найбільш відомий у світі українець ХХ століття». На ній представлені карикатури, шаржі, фотографії зі знімальних майданчиків і цікаві маловідомі факти про життя Олександра Довженка. Виставка має сучасний формат: відвідувачі можуть ознайомитися з експонатами за допомогою аудіогіда – щоб підключитися до нього, достатньо зчитати за допомогою смартфону QR-код перед входом до виставкової зали.

13 вересня о 16-й годині на сходинках перед центральним входом до приміщення КЗ «ООМЦКМ» відбуватиметься флешмоб «Харків читає Довженка» із залученням членів Національної спілки письменників України, відомих поетів Харківщини та студентської молоді Харкова. Під час цього заходу кожен бажаючий зможе прочитати уривок з будь-якого твору, щоденників і листів Олександра Довженка. Для цього на імпровізованому сценічному майданчику буде «вільний» мікрофон.

Упродовж «ДовженкоFest» також заплановано проведення інтерактивного заходу «Художня майстерня», під час якого на учасників чекає майстер-клас з малюнку.