ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Мерефі відкрили новий сучасний ЦНАП, де надаватимуть близько 200 послуг

07 вересня 2019 | 20:35

З умовами, в яких мешканці Мереф’янської ОТГ отримуватимуть послуги, ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична, яка 7 вересня відвідала громаду з робочою поїздкою.

«Спрощення умов отримання дозвільних документів – один з пріоритетних напрямків діяльності в Харківській області. На даний час в регіоні працюють 47 центрів надання послуг. Мереф’янський ЦНАП – третій відкритий в цьому році. Тут люди зможуть швидко в сучасних та комфортних умовах  отримати більше 200 послуг – соціальних, адміністративних, послуг Пенсійного фонду тощо. Колектив центру – освічені фахівці, які пройшли багато тренінгів, щоб надавати послуги на європейському рівні. Сподіваюся, що організація роботи центру дозволить людям виходити звідси з результатом і посмішкою», - сказала Юлія Світлична.

За словами очільника Мереф’янської ОТГ Веніаміна Сітова, новий ЦНАП – перший  об’єкт капітального будівництва на території громади за часи незалежності.

«Реалізувати проект вдалося тільки завдяки підтримці керівниці області Юлії Світличної. Вона домоглася фінансування будівництва з державного бюджету, особисто слідкувала за виконанням робіт. Важливо, що вона зацікавлена в розвитку громад. Це вкрай необхідний для нас об’єкт, який дасть поштовх подальшому розвитку громади», - підкреслив Веніамін Сітов.

У Мереф’янському ЦНАПі працюватимуть 13 фахівців, кожен з яких щодня зможе надавати послуги близько 15 особам.

«Насамперед, це послуги реєстрації, соціального характеру. Також плануємо видавати закордонні паспорти та ІD-картки. Будемо надавати послуги БТЇ – вони дуже затребувані. Раніше всі послуги були розділені по відділах за різними адресами. Тепер все буде в одному місці, це дуже зручно», - розповіла адміністратор центру Олена Маняцька.

Будівля ЦНАПу обладнана за вимогами інклюзії. Для маломобільних груп населення облаштовані пандуси, для людей з вадами зору встановлені інформаційні таблички шрифтом Брайля. Двоє працівників центру навіть опанували базовий курс жестової мови для роботи з людьми з вадами слуху.

Перебуваючи в Мерефі, Юлія Світлична також привітала місцеву громаду з 3-ю річницею створення ОТГ.

«За цей час ви зміцнили свій край, маєте чим пишатися. Цього року були відкриті нові об’єкти, серед яких і ЦНАП. Такі об’єкти будуть з’являтися в громаді з кожним роком. Зі своєї сторони хочу запевнити, що ви матимете підтримку обласної влади і Президента. Об’єднавши зусилля, будемо й далі укріплювати Мерефу в всю Харківщину», - звернулася керівниця області до громади.

Більше фото

Фото

Теги: світлична цнап мерефа

Версія для друку Поділиться:


Вверх