ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Об’їзну дорогу навколо Лозової планують відкрити у вересні

06 вересня 2019 | 13:54

Про хід виконання дорожніх робіт на Харківщині розповіли під час брифінгу 6 вересня.

Так,  за словами заступника директора ДП «Дороги Харківщини» Сергія Литвинця, на об’їзній дорозі навколо Лозової завершені роботи з влаштування асфальтобетонного покриття, тривають роботи з відновлення знаків, монтажу бар’єрного огородження, нанесення дорожньої розмітки.

«Відкриття дороги планується у вересні, на День міста Лозова», - зазначив Сергій Литвинець.

Він також повідомив, що тривають роботи на мосту через річку Сіверський Донець у Балаклійському районі: армування плит, бетонування, штукатурення опор.

«На дорогах місцевого значення продовжуються роботи з ліквідації ямковості, щоденно на дорогах області працює близько 30 бригад. Пріоритетні напрямки – маршрути шкільних автобусів та під'їзди до закладів охорони здоров’я», - сказав Сергій Литвинець.

Розповідаючи про ремонтні роботи на дорогах державного значення, заступник начальника з розвитку доріг Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка зазначив, що завдання по запланованих на цей рік об’єктах виконано на 94%.

«Залишилися незначні роботи на дорозі Мерефа - Лозова – Павлоград. Продовжуються роботи нанесення розмітки, влаштування узбіччя, встановлення нових дорожніх знаків. Також з наступного тижня робітники почнуть влаштовувати бар’єрне огородження», - сказав Сергій Пляка.

Також, за його інформацією, виконуються роботи на чотирьох штучних спорудах, що розташовані по цій трасі.

«Закінчені роботи з влаштування бетонних плит. Асфальтобетонне покриття влаштовано на шляхопроводі в Лозовій і мосту в Іванівці. Наступного тижня заплановані роботи з укладання асфальтобетону на шляхопроводі в Катеринівці та Таранівці. Залишиться встановити поруччя та необхідні дорожні знаки», - сказав Сергій Пляка.

Також він зазначив, що роботи йдуть активно на аварійному мосту біля Пісочина.

Теги: ремонт доріг брифінг

Версія для друку Поділиться:


Вверх