ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Працівнику держлісгоспу на Харківщині оголошено про підозру

05 вересня 2019 | 13:18

Правоохоронці викрили лісничого Чугуєво-Бабчанського державного лісового господарства, який неналежно виконував свої обов’язки щодо охорони лісів від самовільних вирубок.

Слідчі СБУ встановили, що з початку 2019 року на території лісництва було незаконно вирублено майже 1300 кубічних метрів дерев цінних порід, що завдало державі збитків на майже 8 млн грн.

За даними слідства, службовцю було відомо про незаконну заготівлю деревини на території лісництва, яке він очолював. Однак він не перешкоджав протиправній діяльності.

Питання щодо заходів, спрямованих на збереження лісових ресурсів, та притягнення до відповідальності порушників відповідного законодавства були розглянуті під час наради 3 вересня, яку ініціювала голова ХОДА Юлія Світлична.  

«Є низка питань щодо виконання службових обов’язків посадовцями. Вирішувати цю проблему потрібно системно та рішуче, притягаючи порушників до відповідальності за всією суворістю закону. Керівникам підрозділів внутрішньої безпеки та правоохоронних органів поставлена чітка вимога щодо активізації діяльності у сфері охорони лісів та жорсткого контролю за ситуацією в усіх районах області», - підкреслила Юлія Світлична.

Слідчі дії щодо порушень у Чугуєво-Бабчанському державному лісовому господарстві наразі тривають.

Робота з протидії незаконній вирубці лісів буде продовжуватися в області надалі. На даний час до Єдиного реєстру досудового розслідування внесено близько 100 кримінальних проваджень, частину з них вже спрямовано до суду. По інших справах проводяться слідчі дії.

Теги: вирубки

Версія для друку Поділиться:


Вверх